Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona Główna

Dekoracje Światłem - oświetlenie na wesele

 

Dekoracje i illuminacje świetlne Dekoracje świetlne wnoszą do uroczystości weselnych wspaniałą i kompletnie niepowtarzalną atmosferę. Nie można  zobaczyć tego w ciągu dnia. Jest to pewnego rodzaju transformacja od wspaniałej ceremonii ślubnej odbywającej się w czasie dnia do wzmocnionych efektami świetlnymi nocnych uroczystości weselnych

Dekoracje światłem składają się zwykle z kilku różnych rodzajów elementów oświetleniowych. Dekoracje świetlne wykonujemy z wykorzystaniem:
- sznury, kurtyny i siatki świetlne
- płaskie reflektory FLAT LED 30W RGBA z motylkami
- płaskie reflektory FLAT 18x3-LED CS 60W RGB
- płaskie reflektory FLAT 18x3-LED LM  60W RGB
- płaskie reflektory FLAT Tri-LED 70W RGBW
- listwy oświetleniowe LED RGB
- reflektory punktowe LED 12W RGBW typu pinspot
- reflektory FLOOD RGB LED 10W i 30W

Dla uzyskania wyśmienitych iluminacji świetlnych stosujemy także najlepsze na rynku projektory efektu falującej wody ADJ oraz projektory monogramów.


Koszt dekoracji światłem sali bankietowej kształtuje się zwykle od 800zł do 3500zł w zależnosci o zastosowanych rozwiązań i ilości użytych reflektorów. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 506-256-151
Poniżej podano koszty wypożyczenia sprzętu na jeden dzień. Przy wypożyczeniu na 2dni (weekend) lub więcej dni cena jest ustalana indywidualnie, zwykle około 50% ceny pierwszego dnia.

1. Oświetlenie "Fairy Light" - kurtyny, siatki, sznury LED

       Oświetlenie typu Fairy Light to głównie wszelkiego rodzaju elementy składające się z lampek lub diod umieszczonych na przewodzie. Moją one formę sznurów, kurtyn lub siatek. Kurtynami dekorujemy głównie ściany, czasem słupy i filary, podświetlamy dekoracje za Parą Młodą. Kurtyny w postaci sopli różnej długosci mogą tworzyć ciekawe efekty jeżeli są zawieszane na sporej wysokości, np. na balustradzie. Siatki często stosujemy do dekoracji firan w oknach lub dekoracji sufitu nad wejściem do lokalu. Sznury świetlne zwykle stosowane są na suficie, np. w postaci gwiazdy, prawie zawsze razem z dekoracją tkaninami. Ciekawe efekty dekoracyjne można uzyskać wprowadzając sznury świetlne do dekoracji stołów. Koszt wypożyczenia przykładowych elementów:
 • Profesjonalna kurtyna świetlna 900 lampek 3x2m (wys.3m, szer.2m)
 • Stelaż do montażu kurtyny (wys 2,75m, szer 2,3m)
 • Materiał matowy do stelaża

dekoracja sznurem świetlnymDekoracja kurtyną lub siatką świetlną

2. Oświetlenie "Up-Lighting" - reflektory dekoracyjne

       Reflektory LED składają się z diod w kolorach RGB, czyli czerwonym, zielonym i niebieskim, a niektóre dodatkowo posiadają diody w kolorze pomarańczowym (RGBA-Amber) lub białym (RGBW-White) w celu zwiększenia możliwości dekoracyjnych i doboru koloru. Reflektory LED zużywają bardzo mało prądu, jednocześnie emitując sporą ilość światła. Dzięki mieszaniu tych 3 lub 4 kolorów (RGB, RGBA, RGBW) możemy uzyskać dowolny kolor. Reflektory posiadają kąt padania światła pomiędzy 25° a 40° stopni.
       Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą podłączonego kontrolera DMX, automatycznie lub ręcznie np. ustawiając dowolny statyczny kolor na każdym z reflektorów.
       Reflektory zwykle są porozkładane po obwodzie ścian pomieszczenia a połączenia kablowe wyeliminowane są do minimum. Zasilanie zwykle biegnie szeregowo od jednego reflektora do następnego.
       Oświetlenie LED musi być zastosowane w sytuacjach gdy tradycyjne reflektory zbyt bardzo obciążają instalację elektryczną lokalu. Dodatkowo reflektory LED nie nagrzewają się eliminując potencjalne zagrożenie pożarem lub oparzenia się osób znajdujących się w bliskiej odległości.
Koszt wypożyczenia:
 • reflektor FLAT 18x3-LED 60W CS RGB
 • reflektor FLAT 18x3-LED 60W LM RGB
 • reflektor FLAT Tri-LED 70W RGBW
 • reflektor FLAT LED 30W RGBA aluminiowy z klapkami/motylkami
 • listwa 1m LED BAR RGB z pilotem sterującym
 • reflektor zewnętrzny LED 30W RGB aluminiowy o szczelności IP65 z pilotem sterującym lub możliwością sterowania DMX

Oświetlenie reflektorami LED - PAR 64Oświetlenie reflektorami LED RGB+A

Oświetlenie reflektorami o wąskim kącie rozproszenia światłaOświetlenie tradycyjnymi, długimi, chromowanymi reflektorami typu PAR 64

3. Oświetlenie "Pin Spot" - oświetlenie punktowe

       Reflektory typu Pin Spot  są często stosowane do tzw. oświetlenia punktowego, w sytuacjach gdy chcemy zwrócić uwagę na pewne elementy dekoracyjne wnętrza, np. oświetlić dekoracje na stole. Reflektory dekoracyjne typu Pinspot, posiadają diodę w kolorach RGBW, sterowanie za pomocą kontrolera DMX a kąt padania światła jest bardzo mały, około 5° dzięki czemu można uzyskać ciekawe efekty. Można regulować również ostrość krawędzi. Koszt wypożyczenia:
 • Reflektor PinSpot RGB LED 12W

Dolne oświetlenie stołów - reflektory LED umieszczone pod stołemOświetlenie punktowe blatów stołów tzw. pin spot

 

4. Oświetlenie "Flood" - doświetlacze

       Reflektory typu Flood są często stosowane do dodatkowego doświetlenia pomieszczenia lub sytuacjach gdy chcemy podświetlić równomiernie tkaninę światłem rozproszonym.
Najczęściej stosujemy do podświetlenia falbany stołów. Szeroki kąt padania światła 120 stopni zapewnia równomierne oświetlenie materiału. Nasze reflektory typu FLOOD posiadają jedną diodę COB RGB dużej mocy 10W lub 50W. Sterowanie odbywa się wyłącznie za pomocą dołączenego pilota na podczerwień. Koszt wypożyczenia:
 • reflektor FLOOD LED 10W RGB z pilotem
 • reflektor FLOOD LED 50W RGB z pilotem

Reflektor FLOOD LED RGB podświetla falbanę stołu

 

 

5. Efekt "H2O LED" - projektor efektu falującej wody

       Reflektory a właściwie projektory efektu wody to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych efektów wizualnych na imprezach, w których z pewnych względów nie możemy (lub nie chcemy) zastosować oświetlenia dyskotekowego. Efekt falującej wody tworzy bardzo miły i relaksujący widok w kilku dostępnych kolorach.
       Projekcja efektu wody może odbywać się na ścianach, suficie lub podłodze w zależności od potrzeb. Możemy łączyć kilka projektorów w szeregu aby pokryć tym efektem całe ściany lub wykorzystać go tylko miejscowo, np. w celu oświetlenia kluczowych miejsc przyjęcia, np. miejsce gdzie siedzą Państwo Młodzi i/lub oświetlić dodatkowe stoły z przekąskami/alkoholem/słodyczami.
       Nasze projektory efektu wody ADJ H2O LED mają dwa rodzaje soczewek 34° oraz 52°. Dodatkowo zawsze musimy pamiętać o odpowiednio dużej odległości takiego projektora od elementu, który chcemy nim oświetlić (zwykle 6-8m). Projektory te nie wymagają dodatkowego sterowania DMX i mogą funkconować całkowicie samodzielnie.Koszt wypożyczenia:
 • Projektor ADJ H2O LED 10W (6 możliwych kolorów)
 • Statyw oświetleniowy (do max. 4 projektorów)

Projekcja efektu wodyReflektor H2O LED do projekcji efektu wody

6. Efekt "Gobo" - projekcja monogramów

       Projektory GOBO służą do wyświetlania indywidualnie zaprojektowanych kształtów (np. imion), na ścianie lub parkiecie. Wyświetlane kształty moga być statyczne lub delikatnie obracać się wokół własnej osi. Obecnie stosujemy trzy rodzaje projektorów. Przykładowe wzory dla małego GOBO znajdziesz TUTAJ
 • małe reflektory PinSpot GOBO RGBW LED 12W - w pakietach 8szt
  Wykonanie indywidualnych szablonów gobo 8szt
 • średnie projektory (obrotowe) GOBO ADJ LED 10W  
  Wykonanie indywidualnego szablonu gobo
 • duże projektory (obrotowe GOBO ADJ IKON LED 60W
  Wykonanie indywidualnego szablonu gobo
 • Profesjonalny reflektor profilowy/prowadzący followspot o mocy 575-750W -
  Reflektor posiada ramkę GOBO i IRIS
  Wykonanie tarczy dużego GOBO, statyw do followspot
 • standardowy statyw oświetleniowy do max. 4 projektorów/reflektorów -
Projektor GoboReflektor do projekcji monogramów

 

 

POLECAMY RÓWNIEŻ - NAPIS LOVE PODŚWIETLANY:

       Wypożyczenie podświetlanego napisu LOVE o wysokości liter 120cm, do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, każda litera zasilana indywidualnie dzięki czemu możliwa dowolna aranżacja i ustawienie liter. Koszt wypożyczenia na okres do 3dni wraz z dojazdem i montażem na terenie Łodzi.

Podświetlany napis LOVE 3D wypożyczenie Łódź

 

WARUNKI WYPOŻYCZENIA:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i umówienia się na bezpłatne spotkanie informacyjne połączone z prezentacją naszego sprzętu.

 • Standardowo sprzęt jest wypożyczany wraz z usługą dojazdu do klienta, montażu i demontażu. Koszt montażu wynosi od 200zł (do 10 elementów).
  Przy większej liczbie punktów oświetleniowych - w zależnosci od ilości montowanego sprzętu.

 • Część sprzętu można wypożyczać bez usługi montażu. Wtedy wraz ze sprzętem klient otrzyma niezbędne kable połączeniowe (2zł/szt) potrzebne do samodzielnego montażu. Możemy również  wysłać wybrany sprzęt kurierem. Przykładowe zestawy oświetlenieniowe z możliwością samodzielnego montażu poniżej:
  1. Zestaw oświetleniowy 16szt 18x3 RGB FLAT,
  2. Zestaw oświetleniowy 8szt LED BAR RGB + pilot

 • Prosimy pamiętać, że w momencie wypożyczenia sprzętu zawsze pobieramy kaucję zwrotną

 

Poniżej galeria naszych wybranych realizacji.

GALERIA 1-20 72


© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.