Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona Główna
Wypożyczalnia Imprezowa

Wypożyczalnia dekoracji, sprzętu cateringowego, oświetlenia scenicznego        W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów uruchomilismy wypożyczalnię imprezową:
  • wypożyczalnia dekoracji, obrusów, pokrowców
  • wynajem wazonów, świeczników, kandelabrów
  • sprzętu cateringowego
  • oświetlenia dekoracyjnego i scenicznego
  • urządzeń do efektów specjalnych
Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą. Posiadamy profesjonalne przedmioty i urządzenia w  bardzo dobrym stanie technicznym dostępne od ręki do wynajęcia na wszelkiego rodzaju imprezy, uroczystości, prezentacje firmowe, ekspozycje reklamowe. Każdego dnia powiększamy naszą ofertę, jeżeli mimo wszystko nie możecie znaleźć interesującego Was przedmiotu prosimy o kontakt.

Wypożyczenie bez obsługi:
       Wypożyczamy przedmioty bezpośrednio z naszego magazynu w Łodzi w atrakcyjnych cenach.  Otrzymują Państwo przedmioty czyste, kompletne na określony okres czasu ustalany indywidulnie z każdym klientem, zwykle jedną dobę. Zwracają Panstwo przedmioty w stanie niepogorszonym, czyste i kompletne po zakończeniu uroczystości. Bielizna bankietowa może być zwracana brudna (z wyjątkiem plam trwałych/trudnowywabialnych). Sami Państwo decydujecie o ich wykorzystaniu.

Aranżacja, montaż, obsługa, czyszcznie:
       Istnieje możliwość wypożyczenia przedmiotów z naszej oferty z pełną lub częściową obsługą, dowozem, ustawieniem, czyszczeniem oraz projektem aranżacji itd. oczywiście za dodatkową opłatą. Szczegóły można ustalić umawiając się na spotkanie informacyjne.
UWAGA: Niektóre z przedmiotów z naszej wypożyczalni są wypożyczane tylko z transportem własnym, obsługą i czyszczeniem - dotyczy to w szczególności kandelabrów czy też mebli bankietowych.

Warunki dostawy:

W zależności od rodzaju wypożyczanych przedmiotów i miejsca dostarczenia istnieje możliwość dostawy:
  • Odbiór osobisty
  • Transport własny
  • Kurier DPD

Szczegóły dotyczące możliwości odbioru lub dostawy danego przedmiotu sa podane na stronie z wybranym przedmiotem. Koszty dostawy są określone na stronie:  Dostawa towarów i usług

Warunki rezerwacji:
        Rezerwacji przedmiotów można dokonać wyłącznie w formie pisemnej za pomocą formularza na stronie kontakt: Formularz kontaktowy

  • Absolutnie nie dokonujemy żadnych rezerwacji poprzez kontakt telefoniczny. Rozmowa telefoniczna ma wyłącznie charakter informacyjny i nie jest wiążąca dla obu stron wynajmu.
  • Potwierdzeniem rezerwacji jest formluarz zamówienia - umowa, przesłany emailem w pliku PDF lub wydrukowany do rąk własnych podczas składania zamówienia w naszej siedzibie.

Warunki płatności:
       Płatność za wypożyczane przedmioty należy uiścić zgodnie z warunkami przesłanej  umowy: Od momomentu otrzymania platności są one zarezerwowane tylko dla jednego klienta. Płatności można dokonać gotówką, przelewem (również z zagranicy), poprzez PayPal, Kartą płatniczą, kredytową, przedpłaconą (prepaid).
UWAGA! Zamówienia do kwoty 500zł są zwykle płatne z góry, pozostałe potwierdzane zadatkiem.
Wszystkie podawane na stronie lub umowie ceny są cenami brutto.

Kaucja zwrotna:
       Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości od 10% do 100% wartości wypożyczanego sprzętu. Orientacyjna kaucja zwrotna podana jest w opisie przedmiotu. Przy wypożyczeniu większej liczby przedmiotów kaucja ustalana jest indywidualnie. Podane kwoty wypożyczenia dotyczą zwykle jednej doby. O szczegóły proszę pytać telefonicznie lub e-mailem.

Serdecznie zapraszamy do stałej współpracy klientów indywidualnych firmy cateringowe, restauracje, agencje reklamowe, ośrodki organizujące imprezy bankietowe i inne firmy. Przy podpisaniu umowy o stałej wspłpracy i promocji atrakcyjne upusty.
© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.