Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona Główna
Informacje prawne


  • Właścicielem wszelkich treści na niniejszej stronie internetowej jest firma FIGERO i są one chronione przez prawa autorskie. Zawartość strony można pobierać wyłącznie do użytku własnego, do celów niekomercyjnych, zabrania się jednak jakiegokolwiek jej modyfikowania i dalszego rozpowszechniania.

  • Wszystkie zdjęcia treści i projekty podlegają ochronie prawnej zgodnie z przepisami art. 115 par. 1 i art. 78 Ustawy o prawie autorskim z dnia 04 lutego 1994 roku z późniejszymi zmianami. Każde bezprawne wykorzystanie będzie zgłaszane oraz ścigane prawnie na drodze karnej i cywilnej na podstawie Sądu Najwyższego (m.in. II CK 90/03 z dnia 25 marca 2004 r.)

  • W związku z licznymi przypadkami wykorzystywania przez osoby i firmy zdjęć dekoracji wykonanych przez firmę FIGERO bez jej zgody, będzie ona prowadzić  działania zapobiegające nieuczciwej konkurencji. Za każde skopiowane zdjęcie ze strony firmy FIGERO lub zdjęcie, na którym widnieje dekoracja lub realizacja artystyczna firmy FIGERO, a jest wykorzystywane bez jej zgody do działalności zarobkowej, firma FIGERO domagać się będzie wysokich odszkodowań finansowych.

  • Firma FIGERO dołoży wszelkich starań, aby zamieszczane na stronie informacje były aktualne i poprawne, nie składa jednak żadnych oświadczeń, zapewnień ani gwarancji co do dokładności, aktualności lub kompletności zawartych na stronie informacji. Firma FIGERO nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub obrażenia wynikające z dostępu lub braku dostępu do strony ani za poleganie użytkowników strony na zamieszczonych na niej informacjach.

  • Niniejsza strona internetowa może zawierać linki i odsyłacze do innych witryn internetowych. Firma FIGERO nie ponosi jednak odpowiedzialności za zawartość innych stron i nie odpowiada za wywołane przez nie szkody lub uszkodzenia. Linki do innych witryn internetowych zamieszczono wyłącznie dla wygody użytkowników niniejszej strony.

  • Znaki towarowe, znaki usługowe, nazwy handlowe, szata graficzna i produkty oferowane na niniejszej stronie są chronione na terenie Polski i za granicą. Zabrania się wykorzystywania tych elementów bez uprzedniej pisemnej zgody firmy FIGERO, z wyjątkiem przypadków ich wykorzystywania w celu identyfikacji produktów lub usług firmy FIGERO.

  • Wszelkie dane osobowe występujące w komunikacji elektronicznej z niniejszą stroną internetową podlegają Polityce ochrony prywatności strony. Firma FIGERO zastrzega sobie prawo do wykorzystywania i kopiowania dla dowolnych celów wszelkich innych informacji z takiej komunikacji, w tym ujawnionych w niej pomysłów, koncepcji, technik oraz know-how. Ich wykorzystanie może obejmować przekazywanie osobom trzecim oraz/lub rozwój, produkcję i/lub sprzedaż towarów i usług.

  • Osoba zamieszczająca jakiekolwiek informacje na tej stronie lub przesyłająca je w inny sposób do jej właścicieli ponosi odpowiedzialność za ich treść, w tym prawdziwość i poprawność.


© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.