Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona Główna

Słodkie stoły

Candybar słodki stół bufet Słodki stół (słodki bufet, candy bar) to rodzaj słodkiej atrakcji z wyselekcjowanymi słodyczami, często dobranymi pod określoną kolorystykę, niekiedy wykonanymi na specjalne zamówienie. W naszych słodkich stołach często głównym elementem są wysokie i efektowne patery z muffinkami lub patery z truskawkami dekorowanymi czekoladą. Powstaje wtedy imponująca słodka atrakcja dla Ciebie i Twoich gości!

Wszystkie słodycze są bardzo starannie i estetycznie rozłożone w ozdobnych szklanych naczyniach i ciekawie opisanych ozdobnymi naklejkami.

Piękny kolorowy stolik z przeróżnymi smokołykami będzie nielada atrakcją i doskonale sprawdzi się podczas przyjęć weselnych, komunii czy urodzin, a nawet imprez firmowych. Jeżeli na Waszym przyjęciu będzie sporo dzieci to z całą pewnością możecie spodziewać się prawdziwego oblężenia!

Koszt wykonania Słodkiego stołu wynosi od 600zł do 2000zł i jest użalezniony od jego wielkosci oraz tego czy elementy mają byc dobierane w określonej kolorystyce, np. biało-różowy, biało-niebieski, czy też nie - wielokolorowy... Poniżej kilka propozycji!

1. Patera z truskawkami

Truskawki dekorowane czekoladą

Patery z truskawkami dekorowanymi czekoladą, dostępne są od kwietnia do października. Przepyszne truskawki w belgijskiej mlecznej i białej czekoladzie ułożone na wysokich i krystalicznie przezroczystych paterach, to bardzo elegancki, nowoczesny i ciekawy sposób na osłodzenie gościom twojej uroczystości. Akrylowe, ozdobne patery o wysokości 63cm są wypożyczane na czas uroczystości. Koszt przygotowania patery zawierającej 170-200szt truskawek możesz uzyskać dzwoniąc do nas. Zobacz więcej zdjęć...


 


2. Patera z muffinkami

Patera z kolorowymi muffinkami

Patery z muffinkami, są specjalnie przygotowywane w wybranej kolorystyce, dwa rodzaje muffinek w dwóch kolorach oraz wysokie i krystalicznie przezroczyste patery o wysokości 63cm, na pewno zachwycą twoich gości.Do wyboru proponujemy następujące opcje pater dekoracyjnych z muffinami.
- Patera z 50szt muffinek - cena na tel.
- Patera z 68szt muffinek - cena na tel.

Zobacz więcej zdjęć...

 

 

 

 

3. Słodki Bufet - cena na tel.

Candybar słodki bufet stół różowy

Słodki bufet w wersji małniejszej jest doskonałym dodatkiem na mniejszą imprezę 30-50 osób, także domową, typu chrzciny, pierwsza komunia, ale również każdą inną imprezę, szczególnie gdy wśród gości jest wiele dzieci. Koszt przygotowania małego słodkiego stołu w wybranej kolorystyce możesz uzyskać dzwoniąc do nas.4. Słodki bufet - cena na tel.

Candybar słodki bufet stół duży

Słodki bufet w wersji dużej jest doskonałym dodatkiem na większą imprezę 80-150 osób, w szczególności wesele, poprawiny, ale również każdą inną imprezę, szczególnie gdy wśród gości jest wiele dzieci. Koszt przygotowania dużego słodkiego stołu w wybranej kolorystyce możesz uzyskać dzwoniąc do nas. Jeżeli elementem stołu jest patera z muffinkami lub truskawkami w czekoladzie to jego koszt będzie większy.


Galeria wybranych realizacji:


 1-20 21


© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.