Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona GłównaDekoracje ślubne-» Dekoracja sali

Dekoracje weselne sali - Łódź i okoliceDekoracja kwiatowa sali weselnej i stołów      Dekoracja Sali, szczególnie dekoracja kwiatami i tkaninami pozwoli na utrzymanie ślubnej atmosfery przez dłuższy czas. Sala weselna jest przecież tym miejscem uroczystości, w którym zaproszeni goście i Państwo Młodzi będą spędzali w dniu ślubu największą część czasu i pierwsze chwile wspólnego małżeństwa. Dekoracje weselne sali dowozimy i montujemy u klienta gratis, na terenie miasta Łodzi. Przy zamówieniach poza terenem miasta Łodzi doliczamy opłatę za dojazd.

Polecamy wybrane elementy dekoracji sali:
Dekoracje pływające             Dekoracja stołu - winietki, plan stołu, zawieszki, serwetki             Kandelabry pięcioramienne - świeczniki

       Poniżej przedstawiamy kompleksowe rozwiązania: dekoracje kwiatowe stołów, dekoracje tkaninami oraz dekoracje balonowe sal weselnych. Na specjalne życzenie wykonamy inne aranżacje według indywidualnych uzgodnień.

Przykładowe dekoracje weselne:

Dekoracja sali bordowo-biała...
Dekoracja sali bordowo-biała. Kompozycja przed Młodymi z bordowych róż i białej eustomy z zielonymi dodatkami. Na stołach bordowa organza. Centralnie ustawione szerokie kompozycje w kielichach martini, okrągłe świeczki na podstawkach, przezroczyste perłowe kamienie.
Dekoracja sali weselnej. Sufity i...
Dekoracja sali weselnej. Sufity i ściany z wykorzystaniem pomarańczowej organzy i kremowego atłasu. Kompozycja przed Młodymi z pomarańczowych róż, drobne kompozycje na stołach gości w wazonikach, szklane świeczniki z pomarańczowym grysikiem.
Dekoracja sali bordowo-kremowa...
Dekoracja sali bordowo-kremowa. Kompozycja na stół Pary Młodej z bordowych roż i kremowej eustomy z dodatkami. Bordowa flizelina na stołach gości. kandelabry pięcioramienne z dekoracją na szczycie w formie kulistej kompozycji.
Dekoracja sali zielono-fioletowa...
Dekoracja sali zielono-fioletowa. Kompozycja przed Modymi z kremowej i fioletowej eustomy. Na stołach gości kompozycje w kielichach martini z okrągłą dużą świecą.
Zielone dodatki w postaci serwetek, kokard na krzesła. Wykończenie ścian i sufitu zieloną organzą.
Dekoracja sali w odcieniach bieli z...
Dekoracja sali w odcieniach bieli z elementami kryształowymi. Na stole Pary Młodej niskie rynienki z goździkami w hydrożelu oraz rozsypane kryształki. Spływające falbany z białego szyfonu. Za młodymi serce z gipsówki. Na stołach gości kandelabry z dużą dekoracją w formie kuli - białe hortensje i goździki, gipsówka. Zakończenia stołów udekorowane gipsówką i szyfonem.
Elegancka dekoracja sali w...
Elegancka dekoracja sali w kolorystyce kremowej. Całość wykonana z kremowych róż. Kompozycja przed Młodymi oraz srebrne wysokie świeczniki ozdobione kulami z róż.
Dekoracja sali w kolorystyce...
Dekoracja sali w kolorystyce fioletowej. Dekoracja sufitu organzą i atłasem. Przed Młodymi kula ze storczykiem phalaenopsis. Serwetki z winietką, szklane świeczniki na stołach gości.
Dekoracja w kolorystyce...
Dekoracja w kolorystyce zielono-kremowej. Sufit i ściany udekorowane zieloną organzą i kremowym atłasem. Przed Młodymi kompozycja w kuli z kalami i świecą. na stołach gości szklane świeczniki z grysikiem na przemian z drobnymi akcentami w postaci kali z trawą dekoracyjną w hydrożelu.
Dekoracja sali tkaninowa. Sufity i...
Dekoracja sali tkaninowa. Sufity i ściany udekorowane atłasem i pomarańczową organzą. Dodatki w postaci sztucznych róż. Serca z róż podwieszone za Parą Młodą.
«poprzednia 21-29
29 obrazków


Firma FIGERO dbając o komfort i maksymalne zadowolenie swoich klientów oferuje:
- pełne zaangażowenie w obsługę klienta i elastyczne godziny spotkań i konsultacji (Pn-Cz)
- wysoką jakość produktów usług i konkurencyjne ceny,
- gwarancję świeżości kwiatów ciętych (zamawianych specjalnie pod danego klienta)
- bezpłatny dowóz, montaż i demontaż w obrębie miasta Łódź przy zamówieniach powyżej 1000zł.  Przy zamówieniach powyżej 5000zł bezpłatna dostawa na terenie całego kraju.
Szczegółowy cennik dostaw dostępny tutaj.
- obsługujemy inne miasta w województwie łódzkim (oraz całej Polsce), w tym w szczególności: Zgierz, Brzeziny, Głowno, Koluszki, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Łask, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Sieradz, Łęczyca, Rawa Mazowiecka, Łowicz.

Serdecznie zapraszamy!© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.