Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona GłównaDekoracje ślubne-» Dekoracja sali

Dekoracje weselne sali - Łódź i okoliceDekoracja kwiatowa sali weselnej i stołów      Dekoracja Sali, szczególnie dekoracja kwiatami i tkaninami pozwoli na utrzymanie ślubnej atmosfery przez dłuższy czas. Sala weselna jest przecież tym miejscem uroczystości, w którym zaproszeni goście i Państwo Młodzi będą spędzali w dniu ślubu największą część czasu i pierwsze chwile wspólnego małżeństwa. Dekoracje weselne sali dowozimy i montujemy u klienta gratis, na terenie miasta Łodzi. Przy zamówieniach poza terenem miasta Łodzi doliczamy opłatę za dojazd.

Polecamy wybrane elementy dekoracji sali:
Dekoracje pływające             Dekoracja stołu - winietki, plan stołu, zawieszki, serwetki             Kandelabry pięcioramienne - świeczniki

       Poniżej przedstawiamy kompleksowe rozwiązania: dekoracje kwiatowe stołów, dekoracje tkaninami oraz dekoracje balonowe sal weselnych. Na specjalne życzenie wykonamy inne aranżacje według indywidualnych uzgodnień.

Przykładowe dekoracje weselne:

Dekoracja sali weselnej tkaniną...
Dekoracja sali weselnej tkaniną atłasową w kolorze białym i różowym. Bogato udekorowana tkaninami ściana i stół Państwa Młodych. Dekoracja sufitu oraz dekoracja stołów różową organzą oraz sztucznymi bukietami kwiatów. Cena od 1400zł. Dekoracja krzeseł gości kokardami z organzy płatne dodatkowo 5zł/szt
Dekoracja w kolorze...
Dekoracja w kolorze brzoskwiniowo-pomarańczowym. Dekoracja obejmuje udekorowanie sufitu białą i brzoskwiniową tkaniną typu atłas oraz stołów brzoskwiniową organzą i płatkami róż. Dekoracja stołu i ściany za Państwem Młodych oraz wykonanie kompozycji z kwiatów żywych na stół Państwa młodych oraz pojedynczych kwiatów w kilkunastu wazonikach na stoły gości weselnych. Cena od 1500zł. Dekoracja kokardami z organzy krzeseł gości płatne dodatkowo 5zł/szt.
Dekoracja w kolorze lila/fiolet...
Dekoracja w kolorze lila/fiolet, składająca się z dekoracji sufitu tkaniną typu atłas w dwóch kolorach oraz dekoracja stołów flizeliną. Wykonanie dekoracji ściany za Państwem Młodych, kompozycji z żywych kwiatów na stół Państwa Młodych oraz dodatkowo kilku kompozycji z kwiatów żywych (storczyki tajlandzkie) umieszczonych w szklanych gazonach wraz ze świecą. Cena od 1700zł. Dekoracje krzeseł gości kokardami płatne dodatkowo 5zł/szt.
Dekoracja sali weselnej w kolorystyce...
Dekoracja sali weselnej w kolorystyce biało-różowej. Dekoracja sufitu tkaniną atłasową oraz kulami z kwiatów sztucznych. Dekoracja ściany za Państwem Młodych. Wykonanie kompozycji z żywych kwiatów na stół Państwa Młodych oraz kilku kompozyci na stoły gości weselnych. Dekoracja stołów weselnych organzą w kolorze różowym. Cena od 1800zł. Dekoraca kokardami/wstęgami krzeseł gości weselnych jest płatna dodatkowo 5zł/szt.
Dekoracje balonowe w tym, m.in...
Dekoracje balonowe w tym, m.in przedstawione na zdjęciu brama, serce, ściana z balonów, itp. wykonujemy z balonów w dowolnym wybranym kolorze. Ceny do uzgodnienia.
Przedstawiamy nietypowe propozycje...
Przedstawiamy nietypowe propozycje dekoracji stołów kwiatami dostępne na indywidualne zamówienie. Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich Państwa pomysłów. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie i przedyskutowania możliwości wykonania Waszej wymarzonej dekoracji.
Propozycje tradycyjnych bukietów do...
Propozycje tradycyjnych bukietów do dekoracji stołów. Zwykle przygotowujemy kilka bukietów i ustawiamy proporcjonalnie na stoły ślubne. Forma bukietu dla każdego zamówienia jak i rodzaj kwiatów, z którego będą one wykonane jest ustalany indywidualnie.
Pozostałe propozycje bardziej...
Pozostałe propozycje bardziej nowoczesnych dekoracji stołów, głównie w bardzo dekoracyjnych formach wazonów z minimalną ilością dodatkowej dekoracji. Dno wazonów może być zdobione kryształowym (szklanym) grysem dekoracyjnym ładnie odbijającym światło lub żwirkiem kwarcowym.
Dekoracja sali w kolorystyce...
Dekoracja sali w kolorystyce brzoskwiniowej, łososiowej. Kurtyna świetlna z szyfonem i motywem z serc. Kompozycja na stół Młodych i wazony z wysokimi kompozycjami z hydrożelem podświetlonym diodami.
Dekoracja w odcieniach bieli...
Dekoracja w odcieniach bieli. Kompozycja kwiatowa na stół Pary Młodej z kali, róż, frezji i zielonymi dodatkami, wydłużona bluszczem. Na stołach gości kompozycje kwiatowe w tej samej kolorystyce z zielonymi dodatkami. Biała kurtyna świetlna LED i biały szyfon. Serca z gipsówki.
29 obrazków


Firma FIGERO dbając o komfort i maksymalne zadowolenie swoich klientów oferuje:
- pełne zaangażowenie w obsługę klienta i elastyczne godziny spotkań i konsultacji (Pn-Cz)
- wysoką jakość produktów usług i konkurencyjne ceny,
- gwarancję świeżości kwiatów ciętych (zamawianych specjalnie pod danego klienta)
- bezpłatny dowóz, montaż i demontaż w obrębie miasta Łódź przy zamówieniach powyżej 1000zł.  Przy zamówieniach powyżej 5000zł bezpłatna dostawa na terenie całego kraju.
Szczegółowy cennik dostaw dostępny tutaj.
- obsługujemy inne miasta w województwie łódzkim (oraz całej Polsce), w tym w szczególności: Zgierz, Brzeziny, Głowno, Koluszki, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Łask, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Sieradz, Łęczyca, Rawa Mazowiecka, Łowicz.

Serdecznie zapraszamy!© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.