Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona GłównaDekoracje ślubne-» Dekoracja sali

Dekoracje weselne sali - Łódź i okoliceDekoracja kwiatowa sali weselnej i stołów      Dekoracja Sali, szczególnie dekoracja kwiatami i tkaninami pozwoli na utrzymanie ślubnej atmosfery przez dłuższy czas. Sala weselna jest przecież tym miejscem uroczystości, w którym zaproszeni goście i Państwo Młodzi będą spędzali w dniu ślubu największą część czasu i pierwsze chwile wspólnego małżeństwa. Dekoracje weselne sali dowozimy i montujemy u klienta gratis, na terenie miasta Łodzi. Przy zamówieniach poza terenem miasta Łodzi doliczamy opłatę za dojazd.

Polecamy wybrane elementy dekoracji sali:
Dekoracje pływające             Dekoracja stołu - winietki, plan stołu, zawieszki, serwetki             Kandelabry pięcioramienne - świeczniki

       Poniżej przedstawiamy kompleksowe rozwiązania: dekoracje kwiatowe stołów, dekoracje tkaninami oraz dekoracje balonowe sal weselnych. Na specjalne życzenie wykonamy inne aranżacje według indywidualnych uzgodnień.

Przykładowe dekoracje weselne:

Dekoracja sali pałacowej w...
Dekoracja sali pałacowej w kolorystyce kremowej z akcentami srebrnymi i kryształkami. Kremowe róże o dużym kwiecie umieszczone na wysokich srebrnych kandelabrach. Wysokogatunkowe lustrzane srebrne konfetti, kompozycja na stół Pary Młodej oraz na kominek. Winietki i pudełeczka ze srebrnymi atłasowymi kokardkami.
Dekoracja holu, recepcji, łazienek...
Dekoracja holu, recepcji, łazienek, stołów z przekąskami. Zatopione róże w szklanych prostokątnych wazonach z pływającą świecą tworzą przyjemny klimat. W łazienkach zapachowe świece z dekoracją. Na stołach z przekąskami kielichy martini z dużą świecą w kształcie kuli i motywem kwiatowym przyczepionym do nóżki kielicha.
Ciekawa dekoracja sali w odcieniach...
Ciekawa dekoracja sali w odcieniach różu i bieli. Kompozycja przed Młodymi z różowych peoni i białych storczyków phalaenopsis wykończona trawami dekoracyjnymi. Na stołach gości szklane kule z szeroką, dużą świecą oraz różowym storczykiem i źdźbłami trawy.
Delikatna dekoracja sali w postaci...
Delikatna dekoracja sali w postaci kandelabrów, na których umieszczono kule z biało-kremowych goździków. Kompozycja przed parą młodą, wypożyczone pokrowce na krzesła ze specjalnej tkaniny typu lycra.
Wiosenna dekoracja sali...
Wiosenna dekoracja sali czerwono-bordowa z wykorzystaniem biało-zielonych tulipanów i bordowych goździków. Kompozycja przed Młodymi wydłużana bluszczem. Na stołach gości kompozycje kwiatowe z tulipanów umieszczone w wazonach w kształcie kuli na przemian ze świecami. Kurtyna świetlna biała LED z szyfonem. Czerwone serwetki z winietką, plan stołów na sztaludze.
Delikatna dekoracja w kolorystyce...
Delikatna dekoracja w kolorystyce biało-różowej. Duża kompozycja na stół Młodych z róż, goździków i eustomy, wydłużona trawami oraz dwie duże świece. Na stołach gości wypożyczone kandelabry z kulami z goździków w kolorze białym i różowym, delikatne kokardy na krzesła z różowej organzy.
Dekoracja sali w kolorystyce...
Dekoracja sali w kolorystyce zielono-białej. Kompozycja na stół Pary Młodej, swobodnie opadająca z eustomy i storczyka tajlandzkiego, bluszczu. Kurtyna pod przednią falbaną stołu. Kurtyna za Młodymi i podwieszone serca z gipsówki. Na stołach gości zielona i biała organza, szklane kule z umieszczonymi wewnątrz gałązkami storczyka - na przemian kule z gipsówki.
Dekoracja w kolorze różowo-białym...
Dekoracja w kolorze różowo-białym składająca się z dekoracji stołu Państwa Młodych białą tkaniną atłasową i różową organzą oraz podłączenie dodatkowego oświetlenia. Dekoracja obejmuje wykonanie jednej kompozycji z żywych kwiatów na stół Państwa Młodych oraz kilka kompozycji na stoły gości weselnych. Orientacyjna cena dekoracji od 1000zł. Umieszczenie kokard z organzy na krzesłach gości płatne dodatkowo 3,5zł/szt.
Dekoracja w kolorze białym (ze...
Dekoracja w kolorze białym (ze srebrnymi akcentami) składająca się z dekoracji sufitu białą flizeliną z podświetleniem lampkami dekoracyjnymi oraz wykonania dekoracji podświetlonej ściany za Państwem Młodych oraz kompozycji z kwiatów żywych na stół Państwa Młodych. Dodatkowo wykonanie kilku kompozycji ze świeczką na stoły gości weselnych. Cena od 1400zł
Dekoracja w kolorze biało-zielonym...
Dekoracja w kolorze biało-zielonym, składająca się z dekoracji sufitu białą organzą, dekoracji stołów zieloną organzą. Dekoracja ściany za państwem młodych z tkaniny atłasowej i zielonej organzy oraz wykonanie kompozycji z kwiatów żywych na stół Państwa Młodych oraz kilku oryginalnych kompozycji w ramkach na stoły gości. Cena od 1500zł. Dekoracja krzeseł gości kokardami z zielonej organzy płatne dodatkowo 5zł/szt
29 obrazków


Firma FIGERO dbając o komfort i maksymalne zadowolenie swoich klientów oferuje:
- pełne zaangażowenie w obsługę klienta i elastyczne godziny spotkań i konsultacji (Pn-Cz)
- wysoką jakość produktów usług i konkurencyjne ceny,
- gwarancję świeżości kwiatów ciętych (zamawianych specjalnie pod danego klienta)
- bezpłatny dowóz, montaż i demontaż w obrębie miasta Łódź przy zamówieniach powyżej 1000zł.  Przy zamówieniach powyżej 5000zł bezpłatna dostawa na terenie całego kraju.
Szczegółowy cennik dostaw dostępny tutaj.
- obsługujemy inne miasta w województwie łódzkim (oraz całej Polsce), w tym w szczególności: Zgierz, Brzeziny, Głowno, Koluszki, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Łask, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Sieradz, Łęczyca, Rawa Mazowiecka, Łowicz.

Serdecznie zapraszamy!© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.