Dekoracje ślubne
Atrakcje ślubne i weselne
Zaproszenia ślubne
Dekoracje okolicznościowe
Wypożyczalnia
Sklep z dekoracjami
Pojazdy ślubne

PROMOCJE  I  NOWOŚCI


Fontanna + palmy
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
Dekoracyjna fontanna czekoladowa
profesjonalna o wysokości  60cm
oraz belgijska czekolada Callebaut
i przepyszne  owocowe palmyDekoracje Światłem 2015
Dekoracje światłem
Dekoracja światłem sali bankietowej,
iluminacje świetlneTaniec w chmurach
Taniec w chmurach - wytwornica dymu dekoracyjnego
Taniec w chmurach dzięki profesjo-
nalnej wytwornicy dymu cieżkiego
unoszącego sie nad podłogąWypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów
Wypuszczanie balonów z helem
i kartkami z życzeniami jest dosko-
nałą atrakcją podczas zabawy weselnejSłodkie Bukiety
Słodkie bukiety Ferrero Rocher
Słodki bukiet dekoracyjny z 15 cukier-
ków Ferrero Rocher
jako pyszny
prezent zamiast kwiatów lub w podzię-
kowaniu dla rodziców

Studio Figero
ul. Uzdrowiskowa 15
91-615 Łódź
tel. 42 2093045
fax. 42 2031290
adres dekoracji

Wypożyczalnia i usługi:
kom. 506 256 151

Florystyka-żywe kwiaty:
kom. 517 876 870


Jesteś tutaj: Strona GłównaDekoracje ślubne-» Dekoracja kościoła

Dekoracja KościołaŁadny wystrój kościoła       Dekoracja kościoła jest ważnym elementem wystroju podczas uroczystości ślubu, ponieważ to na nią będą zwrócone oczy zaproszonych gości oczekujących w kościele na przybycie Pary Młodej. Polecamy Państwu dekoracje z kwiatów żywych lub sztucznych, świeczników, latarenek, różnego rodzaju szkła, tkanin, pokrowce na krzesła, czerwony i biały dywan, itp...

       Dekoracje kościołów zwykle montujemy i ustawiamy na 15-40min przed rozpoczęciem uroczystości. Dekoracje kościoła mogą zawierac takie elementy jak dekoracja alejki i ławek, krzeseł Państwa Młodych i świadków, kompozycje kwiatowe na ołtarz. Koszt standardowej dekoracji kościoła  wynosi zwykle od 250zł do 1200zł w zależności od zakresu prac. W przypadku dekoracji z kwiatów żywych, istnieje możliwość montażu dekoracji w godzinach porannych i podzielenia się kosztem dekoracji pomiędzy Parami mającymi ślub w tym samym dniu.

Przykładowe dekoracje kościoła:Bukiety z białej eustomy z dodatkami...
Bukiety z białej eustomy z dodatkami w zielonym akcencie umieszczone w rożkach sizalowych. Ławki połączone organzą. Szklane kule z kwiatami eustomy i świecą tworzące subtelny nastrój . Pokrowce na krzesła.
Dekoracja kościoła składająca...
Dekoracja kościoła składająca się z pojedyńczych kwiatów róż z dekoracją umieszczonych w sizalowych rożkach, udekorowanych kokardką w kolorze kremowym. Dodatkowym efektem dekoracyjnym są umieszczone wzdłuż alejki ławek latarenki ze świeca tworząc bardzo delikatny nastrój.Uzupełnieniem całości dekoracji stanowią kompozycje z żywych kwiatów na ołtarz
Bardzo dostojna i delikatna...
Bardzo dostojna i delikatna dekoracja. Sizalowe rożki w kolorze kremowym z kokardą oraz dwoma kalami (cantedeski)z zieloną dekoracją zawieszone na ławkach. Duża kompozycja kwiatowa na ołtarz składająca się z kwiatów: gladioli, kali, róż oraz miniaturkowej koreanki uzupełniona listkami.
Delikatne bukieciki z białej eustomy...
Delikatne bukieciki z białej eustomy połączonej z gipsówka oraz hypericum w akcencie zielonym ze zwisającym białym szyfonem. Białe pokrowce na krzesłach. Motywy kwiatowe na krzesłach oraz klęczniku.
Dekoracja Kościoła - kule kwiatowe...
Dekoracja Kościoła - kule kwiatowe - składająca się z kul kwiatowych sztucznych 6-8szt umieszczonych na szklanych wysokich ozdobnych wazonach, szklanych kul za świecą (4-10szt) oraz białej delikatnej tkaniny biegnącej wzdłuż ławek. Koszt dekoracji: od 450zł do 700zł
Dekoracja ławek materiałem w...
Dekoracja ławek materiałem w postaci falban z akcentem kwiatowym .
Dekoracja ołtarza, duża potrójna...
Dekoracja ołtarza, duża potrójna, wykonana z gladioli, kali, róż i koreanek miniaturek oraz ozdobiona liśćmi dekoracyjnymi.
Dekoracja mównicy, wysoka i wąska...
Dekoracja mównicy, wysoka i wąska na dekoracyjnym postumencie, wykonana z gladioli, kali, róż i koreanek miniaturek.
Dekoracja ołtarza, pod obrazem...
Dekoracja ołtarza, pod obrazem, wisząca. Orientacyjny koszt wykonania
Dekoracja kościoła z żywych...
Dekoracja kościoła z żywych kwiatów (białe/jasne róże) umieszczonych pojedynczo w tzw. rożkach zamocowanych do ławek z zielonym przybraniem trawami i atłasową wstążką. Ławki połączone wstęgą z organzy w wybranym kolorze. Ilość elementów około 20szt. Dekoracja krzeseł płatna dodatkowo.
Dekoracja Kościoła - lilie i róże...
Dekoracja Kościoła - lilie i róże - składająca się ze sztucznych, podłużnych kompozycji lili z różami w kolorze bardzo delikatnego, jasnego ecru umieszczonych na białych stojakach zakończonych kolumienką.
Dekoracja - świeczniki i serca ...
Dekoracja - świeczniki i serca - składająca się z metalowych świeczników w kolorze starego złota i wiszących serc wykonanych z malutkich papierowych różyczek oraz atłasowych wstęg. Dekoracja bardzo skromna i elegancka. Dekoracja krzeseł/klęczników płatne dodatkowo.
Dekoracja kościoła z żywych...
Dekoracja kościoła z żywych kwiatów (czerwone róże) umieszczonych pojedynczo w tzw. rożkach zamocowanych do ławek z zielonym przybraniem trawami i atłasową wstęgą. Ilość elementów około 20szt. Orientacyjna cena 350zł. Dekoracja krzeseł płatna dodatkowo.
Dekoracja kościoła z bukietów...
Dekoracja kościoła z bukietów żywych kwiatów (lilie, goździki, koreanka miniaturka) umieszczonych na metalowych stojakach w kolorze starego złota i połączonych wstęgą z tiulu. Orientacyjny koszt wykonania: 600-900zł w zależności od ilości bukietów.
Dekoracje USC
Dekoracje USC
Duża kompozycja na ołtarz...
Duża kompozycja na ołtarz składająca się z kwiatów gladioli, gerber, róż i koreanek.
Wysoka kompozycja kwiatowa na...
Wysoka kompozycja kwiatowa na metalowym, zdobnym postumencie składająca się z kwiatów: gladioli, róż z zielonym akcentem liści i dodatków
Dekoracja ołtarza
Dekoracja ołtarza
Dekoracja ołtarza
Dekoracja ołtarza
Dekoracja ołtarza
Dekoracja ołtarza
27 obrazków


Firma FIGERO dbając o komfort i maksymalne zadowolenie swoich klientów oferuje:
- pełne zaangażowenie w obsługę klienta i elastyczne godziny spotkań i konsultacji (Pn-Cz)
- wysoką jakość produktów usług i konkurencyjne ceny,
- gwarancję świeżości kwiatów ciętych (zamawianych specjalnie pod danego klienta)
- bezpłatny dowóz, montaż i demontaż w obrębie miasta Łódź przy zamówieniach powyżej 1000zł.  Przy zamówieniach powyżej 5000zł bezpłatna dostawa na terenie całego kraju.
Szczegółowy cennik dostaw dostępny tutaj.
- obsługujemy inne miasta w województwie łódzkim (oraz całej Polsce), w tym w szczególności: Zgierz, Brzeziny, Głowno, Koluszki, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Rzgów, Tuszyn, Łask, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zduńska Wola, Sieradz, Łęczyca, Rawa Mazowiecka, Łowicz.

Serdecznie zapraszamy!© 2013 Figero - Korzystając z niniejszej strony, akceptujesz warunki naszej Informacji prawnej oraz Polityki ochrony prywatności.